| Reference No | CSSDF100B3 |
| Brand | C&S Electric |
|---|---|
| Model | C&S Electric |
| Reference No | CSSDF100B3 |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 1800-572-2012 |
| Ampere/Current Rating | 100 A |
| No. Of Poles | 3 Pole |
| Type | Open Execution |
| Rated Voltage (V) | 415V AC |
| Suitable For | BS Type |
| Size | Size 2 |
In stock
From Peenya Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Brand | C&S Electric |
| Model | C&S Electric |
| Reference No | CSSDF100B3 |
| No. Of Poles | 3 Pole |
| Type | Open Execution |