| Reference No | NKS200R200AC3P |
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | EasyPact NKS - Schneider Electric |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 18001030011 |
| Ampere/Current Rating | 200 A |
| Breaking Capacity Icu | 10 kA |
| No. Of Poles | 3 Pole |
| Tripping Type | Thermal Magnetic |
| Protection Type | O/L & S/C |
| Rated Voltage (V) | 415V AC |
In stock
From Peenya Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Brand | Schneider Electric |
| No. Of Poles | 3 Pole |