| Reference No | AC750PED-1 |
| Brand | Crompton |
|---|---|
| Model | EXHD - Crompton |
| Reference No | AC750PED-1 |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 1800 419 0505 |
| Sweep | 750 mm (30") |
| Wattage (w) | 250 W |
| Air Delivery | 22200 Cu.mtr/min |
| No Of Phase | 1 Phase |
In stock
From Peenya Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Brand | Crompton |
| Model | EXHD - Crompton |
| Reference No | AC750PED-1 |
| Sweep | 750 mm (30") |
| Wattage (w) | 250 W |