| Reference No | PFSTORM18BL |
| Brand | Crompton |
|---|---|
| Model | PF Strom - Crompton |
| Reference No | PFSTORM18BL |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 1800 419 0505 |
| Sweep | 450 mm (18") |
| Colour | Black |
| Wattage (w) | 90 W |
| Air Delivery | 100 Cu.mtr/min |
In stock
From Peenya Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Brand | Crompton |
| Reference No | PFSTORM18BL |
| Sweep | 450 mm (18") |
| Colour | Black |
| Wattage (w) | 90 W |