| Reference No | WMCRESSIDA16LG |
| Brand | Crompton |
|---|---|
| Model | WMCressida - Crompton |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 1800 419 0505 |
| Sweep | 400 mm (16") |
| Colour | Light Grey |
| Wattage (w) | 55 W |
| Air Delivery | 65 Cu.mtr/min |
In stock
From Peenya Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Brand | Crompton |
| Sweep | 400 mm (16") |
| Colour | Light Grey |
| Wattage (w) | 55 W |