| Reference No | WMHIFLO18LG |
| Brand | Crompton |
|---|---|
| Model | WMHiflo - Crompton |
| Reference No | WMHIFLO18LG |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 1800 419 0505 |
| Sweep | 450 mm (18") |
| Colour | Light Grey |
| Wattage (w) | 75 W |
| Air Delivery | 60 Cu.mtr/min |
In stock
From Peenya Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Brand | Crompton |
| Model | WMHiflo - Crompton |
| Reference No | WMHIFLO18LG |
| Sweep | 450 mm (18") |
| Colour | Light Grey |
| Wattage (w) | 75 W |