| Reference No | DILMP63-110 |
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Model | DILMP - Eaton |
| Reference No | DILMP63-110 |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], +91 413 2672000 |
| Ampere/Current Rating | 63 A |
| No. Of Poles | 4 Pole |
| Auxiliary Contact | 4 NO |
| Coil Voltage | 110V AC |
| Duty | AC1 Duty |
In stock
From Peenya Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Brand | Eaton |
| Model | DILMP - Eaton |
| Reference No | DILMP63-110 |
| No. Of Poles | 4 Pole |
| Auxiliary Contact | 4 NO |
| Coil Voltage | 110V AC |