| Reference No | IHBFFE0630 |
| Brand | Havells |
|---|---|
| Model | Havells |
| Reference No | IHBFFE0630 |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 91-120-4771000 |
| Ampere/Current Rating | 630 A |
| No. Of Poles | 4 Pole |
| Type | SS Enclosure |
| Rated Voltage (V) | 415V AC |
In stock
From Chamrajpet Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Brand | Havells |
| Model | Havells |
| Reference No | IHBFFE0630 |
| No. Of Poles | 4 Pole |
| Type | SS Enclosure |