| Reference No | IHYTCDO100 |
| Model | Instaline - Havells |
| Reference No | IHYTCDO100 |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 91-120-4771000 |
| Ampere/Current Rating | 100 A |
| No. Of Poles | 3 Pole |
| Rated Voltage (V) | 415V AC |
| Reference No | IHYTCDO100 |
| No. Of Poles | 3 Pole |