| Reference No | CO46300OSOO |
| Brand | Lauritz Knudsen (L&T) |
|---|---|
| Model | Lauritz Knudsen (L&T) |
| Reference No | CO46300OSOO |
| Manufacturer Customer Care | [email protected], 1800 200 5858 |
| Manufacturer Product Name | Lauritz Knudsen C-Line Manual Changeover Switch FR4 630A 4P 415V AC SS Enclosure Extended Handle |
| Ampere/Current Rating | 630 A |
| No. Of Poles | 4 Pole |
| Type | SS Enclosure |
| Rated Voltage (V) | 415V AC |
In stock
From Chamrajpet Warehouse , Bangalore
Express Delivery Information
| Reference No | CO46300OSOO |
| No. Of Poles | 4 Pole |
| Type | SS Enclosure |